דרכי סיוע

כל זמן שמערכת החינוך אינה ערוכה לספק את הכלים הדרושים לפיתוח יכולותיהם של התלמידיה הדיסלקטיים, תלמידים אלה זקוקים לסיוע.

לפחות חלק מהסיוע חייב להיות מקצועי. זה עולה כסף. הדיסלקציה אינה פריבילגיה של עשירים. תרומתכם תעזור לתלמידים אלה לקבל את הסיוע המתאים. ההשקעה משתלמת, כי  בעתיד הדיסלקטי המוכשר יהפוך לנכס לחברה ולא יהיה לנטל.
.
על-מנת להפיץ ברבים את הגישה החיובית, אנו זקוקים למתנדבים.

מי יכול לעזור?

  • דיסלקטים: שמוכנים להביא לפרסום, בכל צורה שיראה להם, את הצלחתם  להתגבר על קשייהם ולממש את כישרונותיהם. 
  • דוברי אנגלית: שיש להם עניין בנושא, המוכנים להתעמק בו ולעקוב אחרי ההתפתחויות החדשות בתחום המחקר ועדויותיהם של דיסלקטים מצליחים, כדי שנוכל להביא אותם לידיעת הציבור הישראלי.
  • בעלי רצון טוב:  שמוכנים להקדיש זמן ומחשבה על דרכים להשגת מטרות העמותה, או מוכנים לתת יד לעזרה בניהול חשבונות, התמודדות עם בעיות אדמיניסטרציה, תפעול מחשב וכו'.

נשמח לקבל סיוע מגמלאים מכל התחומים. חשובה לנו במיוחד עזרתם של גמלאים מתחומי הטכנולוגיה והמדעים, על מנת לחשוף את הדיסלקטים לתחומים אלו. למרות שיש הוכחות רבות, שאלה התחומים בהם הדיסלקטים יכולים להצטיין במיוחד, בעיני מערכת החינוך תחמי הטכנולוגיה והמדעים נחשבים לקשים, ו"תלמיד חלש", כפי שהדיסלקטי מצטייר בעיני המורים, לא יכול ולא צריך להתמודד אתם.