עמותת הדיסלקטים למימוש כישרונותיהם - 046949026

זרקור על הנעשה בעולם

 סיפורי הצלחה   לכל הסיפורים>>
 
ליאת המהנדסת
שלום קוראים לי ליאת ואני מהנדסת..סליחה אני אתקן קוראים לי ליאת ואני מהנדסת דיסלקטית ולא סתם אלא מהנדסת לחשמל ואלקטרוניקה.
קרא עוד
 
קיבלתי תעודת בגרות
זה עתה קיבלתי את תעודת הבגרות, ומרגיש אני שחלק נכבד מהשגי בתעודה זו שלכן ובזכותכן. אלמלא אתן - אינני בטוח שהייתי מצליח לקבל תעודת בגרות.
קרא עוד
 
מרכז מעיין החינוך
בשם כל המשתתפות ובשמי אבקש במכתבי זה להודות לך על הרצאתך המאלפת שפתחה ערוצי התבוננות חדשים במבטינו אל הילד החריג...
קרא עוד
 
מניסיונה של תלמידה דיסלקטית
שמי הילה ואני דיסלקטית. אני מספרת לכם את סיפורי, כי לדעתי הוא יכול להוות דוגמא להצלחה ולסייע בכך לילדים דיסלקטיים. כבר בבית הספר היסודי ראו המורים שאני לא קולטת את מיומנויות היסוד (קריאה, כתיבה).
קרא עוד
 
ההצלחה של ים
שמענו על השיטה של דיסלקציה כמתנה וגם ניסינו אותה בעצמנו עם ים כשהיה בן 7 בכתה ב', אך ללא הצלחה. ים הגיע לאביטל כשהוא בן 15 מתקשה ביותר בקריאה, היה קורה הברה הברה וגם כך לא תמיד נוצרה מילה,...
קרא עוד
 
מכתב מאמא
״כל המילים המקצועיות הגיעו אל ביתינו, הרגשתי כמו טרף לעכביש הנטווה בין הקורים, ״הוא איטי״, ״הוא לא מרוכז״, ״הוא רגיש״, .....
קרא עוד
 


 

 
      בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק
     בלוג העמותה


דרכי סיוע

הדיסלקטים זקוקים לעזרתכם !


כל זמן שמערכת החינוך אינה ערוכה לספק את הכלים הדרושים לפיתוח יכולותיהם של התלמידיה הדיסלקטיים, תלמידים אלה זקוקים לסיוע.

לפחות חלק מהסיוע חייב להיות מקצועי. זה עולה כסף. הדיסלקציה אינה פריבילגיה של עשירים. תרומתכם תעזור לתלמידים אלה לקבל את הסיוע המתאים. ההשקעה משתלמת, כי  בעתיד הדיסלקטי המוכשר יהפוך לנכס לחברה ולא יהיה לנטל.
.
על-מנת להפיץ ברבים את הגישה החיובית, אנו זקוקים למתנדבים.

מי יכול לעזור?
  • דיסלקטים: שמוכנים להביא לפרסום, בכל צורה שיראה להם, את הצלחתם  להתגבר על קשייהם ולממש את כישרונותיהם. 
  • דוברי אנגלית: שיש להם עניין בנושא, המוכנים להתעמק בו ולעקוב אחרי ההתפתחויות החדשות בתחום המחקר ועדויותיהם של דיסלקטים מצליחים, כדי שנוכל להביא אותם לידיעת הציבור הישראלי.
  • בעלי רצון טוב:  שמוכנים להקדיש זמן ומחשבה על דרכים להשגת מטרות העמותה, או מוכנים לתת יד לעזרה בניהול חשבונות, התמודדות עם בעיות אדמיניסטרציה, תפעול מחשב וכו'.
נשמח לקבל סיוע מגמלאים מכל התחומים. חשובה לנו במיוחד עזרתם של גמלאים מתחומי הטכנולוגיה והמדעים, על מנת לחשוף את הדיסלקטים לתחומים אלו. למרות שיש הוכחות רבות, שאלה התחומים בהם הדיסלקטים יכולים להצטיין במיוחד, בעיני מערכת החינוך תחמי הטכנולוגיה והמדעים נחשבים לקשים, ו"תלמיד חלש", כפי שהדיסלקטי מצטייר בעיני המורים, לא יכול ולא צריך להתמודד אתם.
 
 
klarah@netvision.net.il  |  טלפון : 04-6949026  |  כתובת : רחוב  ששת הימים 7/283  קרית שמונה 1160103 ישראל